Sosyal Medya

30Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seslichat Tek Adresi

Kameralı Sesli Chat Nedir?
Görüntülü Sesli chat internet üzerinde kullanılan modern bir iletişim biçimidir. Genellikle uzak mesafeler arasında kullanılan bu sesli iletişim programları sayesinde, serverler ile bağlantı kurarak sağlanır.

Günümüzde iletişimin Telefonlar ile maliyeti çok yüksek olmasından dolayı, insanlar artık bu görüşmeleri internet üzerinde yapmaya çalışıyor.

Bu kameralı seslichat iletişim araçlarını başta haberciler olmak üzere bir çok insan kullanmakta. Bunun nedeni ise dünyanın bir ucundan diğer ucuna yapılan görüşmelerin, web üzerinde maliyeti nerde ise ücretsiz denilebilecek kadar çok düşük olması.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu iletişim araçlarıda çoğalmaya başladı.

 

Bir çok insanın uzakta bulunan yakınları ile canlı olarak web kameraları ile gerçekleştirdikleri görüşmelere görüntülü sesli chat denir. Bunun yanı sıra internet bağlantılarının çok hızlı olmasından dolayı bir çok Tv kanalı ve radyo programlarıda bu iletişim araçları ile canlı yayınlar kurmaktalar.

Son dönemlerde Facebook üzerinden bir çok insan web kameraları ile görüntülü olarak canlı yayın gerçekleştirdiklerini görmekteyiz.

Sesli Chat ingilizce, Voice chat olarak geçer.

Yazar : 0
07 Şub Cuma 08:37
191 Görüntüleme


Gönder